ارسال بار به آرهوس , هزینه و قیمت فریت بار به آرهوس

ارسال بار به آرهوس , هزینه و قیمت فریت بار به آرهوس , ملل کارگو : در واقع می توان گفت که عامل اصلی رشد این شهر در قرن تجارت دریایی و محصولات کشاورزی آن بود.به این شهر امتیاز شهر بازار در ۱۴۴۱ اعطا گردید ،ولی این رشد در قرن ۱۷ به علت محاصره و بمباران در طول جنگ های سوئدی ،با روکود روبه رو شد.ولی در حال حاضر این شهر به عنوان هسته فرهنگی و اقتصادی منطقه و بزرکترین مرکز تجارت ،خدمات وصنعت شناخته می شود .که سالانه در آرهوس بیش از ۱۰۰ کنفرانس بین المللی برگزار می گردد.

این شهر به عنوان یک مرکز آموزشی و و پژوهشی بوده و دارای بزرگترین دانشگاه اسکاندیناوی ،از جمله بیمارستان دانشگاه آرهوس و INCUBA پارک علم می باشد.در حقیقت شهر آرهوس جوانترین شهرستان در دانمارک با حدوداً ۵۵۰۰۰ دانش آموز است.

فریت بار به آرهوس

این شهر ،شهر قابل توجهی در زمینه و تاریخ موسیقی است.از سال ۱۹۵۰ بسیاری از باشگاه های جاز در اطراف شهر ،پر شده که اکثریت جوان می باشند.پس از آن روه های مختلف موسیقی به این شهر آمده که در نهایت از سال ۱۹۸۰ ،آرهوس مرکز موسیقی راک دانمارک که موجب پرورش بسیاری از گروه های به یادماندنی گردیده است.هر سال در این شهرستان به مدت هشت روز ،فستیوال جاز بین المللی ،جشنواره نقطه و جشنواره شرکت Northsde برگزار می گردد.

ولی یکی از موارد با اهمیت در رابطه با مسافرت یا حتی مهاجرت به آرهوس برای بیشتر ایرانیان اتفاق می افتد فریت بار ویا همان ارسال بار هوایی به این شهر می باشد.در ادامه به خدمات برتر شرکت حمل بار هوایی و فریت بار ملل کارگو برای ارسال بار به آرهوس را شرح خواهیم داد.

شما می توانید در زیر یک تصویر زیبا از این شهر را مشاهده نمایید:

خدمات شرکت ملل کارگو برای فریت بار به آرهوس/فریت بار به آرهوس دانمارک

بسته بندی بار/فریت بار به آرهوس

مسافران اغلب نگران این مسئله می باشند که در طی ارسال بار به آرهوس به بار آن ها آسیب وارد شود. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی ملل کارگو با ارائه خدمات اصولی در مورد بسته بندی و همین طور استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار جهت بسته بندی لوازم شخصی ،منزل و…و به کارگیری افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون توانسته است که بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت و یا مهاجرت به شهرستان آرهوس دانمارک را داشته اند را ،ارائه دهد.

خدمات دیگر شرکت ملل کارگو برای فریت بار به آرهوس دانمارک

  • بسته بندی تمامی وسایل منزل (اعم از ظروف شکستنی ،کتابخانه ،البسه و…)در منزل شما به صورت استاندارد
  • بارگیری برای حمل بار هوایی
  • انجام دادن تشریفات گمرکی با حضور شما و یا بدون حضور شما عزیزان:در این مورد باید یادآور شویم که برخی از مسافران دوست دارند که خو نیز شخصاً به همراه کارشناس فریت بار جهت انجام امور گمرکی حضور داشته باشند ولی تعدادی از مسافران نیز انجام تمام امور را بر عهده ی شرکت فریت بار قرار می دهند .شرکت ملل کارگو بنا به درخواست مشتریان خود عمل می نماید وسعی بر آن دارد تا رضایت تمامی مسافران خود را جلب نماید.
  • در صورت نیاز بودن ،پالت بندی محموله:پس از آنکه امور گمرکی انجام گرفت جهت پیش گیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله بایست آن را در صورت نیاز پالت بندی کرد .شرکت فریت بار و حمل بار هوایی ملل کارگو این مسئولیت را نیز عهده دار شده است.
  • در پایان گرفتن بارنامه برای ارسال بار به شهر آرهوس دانمارک: شرکت ملل کارگو در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت گرفتن بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند ایران ایر ،هواپیمایی امارات ، ترکیش ایر لاینز ،و…را برای فریت بار به شهر آرهوس را عهده دار می شود.

نکته: مقررات ارسال بار به آرهوس تابع قوانین فریت بار به دانمارک است و همه قوانین فرودگاه های دانمارک یکی هستند.

فرودگاه بین المللی آرهوس/ارسال بار به آرهوس دانمارک

فرودگاه بین المللی آرهوس یک پایگاه غیر نظامی تقریباً در ۳۶ کیلومتری (۲۲٫۳ مایل) در شمال آرهوس واقع شده است .این فروداه در ارتفاع ۲۵ متر (۸۲ فوت ) بالاتر از سطح دریا ،درای دو باند R10/28L 2702 به مساحت ۴۵ متر (۱۴۸ فوت *۸۸۶۵ فوت ) و ۱۰l /28R 2777 به مساحت ۲۳ متر (۷۵ فوت *۹۱۱۱ فوت ) است .در خارج از ساختمان ترمینال تاکسی هایی وجود دارند که در سه حوزه پارکینگ با بیش از ۱۳۰۰ فضای پارکینگ است.اتوبوس فرودگاه ،مسافران را از فرودگاه به ایستگاه راه آهن آرهوس منتقل می کند که برای هر پرواز اتوبوسی برنامه ریزی گردیده است. کد سازمان یاتا برای فرودگاه آرهوس EKAH و کد سازمان ایکائو برای این فرودگاه AAR است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید