فریت بار به فیلادلفیا , قیمت و هزینه ارسال بار به فیلادلفیا

فریت بار به فیلادلفیا , قیمت و هزینه ارسال بار به فیلادلفیا , ملل کارگو : فیلادلفیا مهمترین شهر ایالت پنسیلوانیا است و از لحاظ جمعیتی نیز ششمین شهر پر جمعیت ایالات متحده آمریکا به حساب می آید و فریت بار به فیلادلفیا نیز از قوانین فریت بار به آمریکا پیروی می کند. وهمین طور دومین شهر بزرگ ساحل شرقی آمریکا بعد از نیویورک می باشد. این شهر نخستین پایتخت کشور آمریکا بوده وقانون اساسی این کشور در فیلادلفیا و در تالار استقلال این شهر امضا شده است. باید بگوییم که رودخانه های سکوکل و دلاویر از این شهر عبور می کنند.

نگاهی مختصر به تاریخچه فیلادلفیا

شخصی به نام ویلیام پن«William penn» شهر فیلادلفیا «Philadelphia» ،را در سال ۱۶۹۲ تأسیس نمود وی دوست داشته که این شهر مرکز پنسیلوانیا باشد.
بنیانگذاران ایالات متحده آمریکا در طول جنگ استقلال آمریکا در شهر فیلادلفیا همدیگر را ملاقات می نمودند این شهر محل نخستین کنگره ی قاره ای و«First continental congress» و دومین کنگره ی قاره ای «Second continental congress» و کنوانسیون مشروطه «Consitution» بود.اعلامیه استقلال «The Declaration of Independence» در سال ۱۷۷۶ در تالار استقلال«Independence Hall» در فیلادلفیا به امضا رسید. واین اعلامیه شامل چند اصول بنیادی آمریکا مانند آزادی وحقوق طبیعی بود.

ناقوس آزادی «The Liberty bell» در مرکز ناقوس آزادی « The Liberty Bell Center» در شهر فیلادلفیا قرار دارد.وروی این ناقوس کلمات کتاب مقدس در مورد آزادی حک گردیده است.این ناقوس در حقیقت یک نماد استقلال آمریکا و همکاری آمریکا طی جنگ استقلال آمریکا می باشد.

نگاهی به فرهنگ فیلادلفیا

باید بگوییم که از مشاهیر فرهنگی مشهور این شهر می توان به لوئی کان و بنجامین فرانکین ،واز مراکز مهم گردشگری آن نیز می توان به موزه هنر شهر فیلادلفیا و مؤسسه فرانکلین اشاره داشت.شهر فیلادلفیا به داشتن خوراکی های خاص خود شهره می باشد.واز معروفترین این خوراکی ها می توان به «ساندویچ استیک پنیر فیلی » Philly Cheesesteak اشاره کرد که اغلب در جنوب شهر به وسیله دو مغازه رقیب هم به نام های بتز وجینوز تهیه می گردد.کتابخانه آزاد فیلادلفیا در سال ۱۸۹۱ تأسیس گردید.

ورزش شهر فیلادلفیا

در مورد ورزش این شه باید بگوییم که این شهر حدوداً در تمام رشته های ورزشی مهم دارای باشگاه حرفه ای در سطوح لیگ های سراسری می باشد.تیم هی فوتبال این شهر یونیون و فیلادلفیا ایندپندنس ،فوتبال آمریکایی فیلادلفیا ایگلز ،تیم هاکی روی یخ فیلادلفیا فلایرز ،تیم بیسبال فیلیز وتیم بسکتبال فیلادلفیا سوننتی سیکسرز از تیم های معروف این شهر می باشند.

مراکز گردشگری فیلادلفیا

می توان به باغ وحش فیلادلفیا ونمیمی اشاره داشت.

 

دانشگاه ها و مراکز علمی شهر فیلادلفیا

می توانیم در این اینجا به چند نمونه از دانشگاه ها ومراکز علمی معروف این شهر اشاره داشته باشیم که عبارت اند از :دانشگاه نسیلوانیا،دانشگاه تمپل ، دانشگاه ویلانوا،دانشگاه توماس جفرسون ، کالج سوارثمور ، دانشگاه درکسل .
باید به این نکته نیز اشاره داشته باشیم که بیمارستان کودکان فیلادلفیا از مشهورترین مراکز بهداشت اطفال دنیا نیز در این شهر واقع شده است.

فریت بار به فیلادلفیا , قیمت و هزینه ارسال بار به فیلادلفیا

فریت بار به فیلادلفیا , قیمت و هزینه ارسال بار به فیلادلفیا

ارسال بار به فیلادلفیا و بسته بندی بار و محموله

باید در مورد ارسال بار به این شهر بگوییم که بیشتر مسافران نگران این امر می باشند که هنگام ارسال بار به این شهر به سایل و اسباب ان ها اسیب برسد. شرکت فریت بار وحمل بار هوایی ملل کارگو با ارائه خدمات اصولی درمورد بسته بندی و همین طور استفاده از بهترین وبا کیفیت ترین کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ومنزل و…وهمچنین دارا بودن کادر مجرب در زمینه بسته بندی تا به امروز توانسته است که بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت ویا مهاجرت به شهر فیلادلفیا را داشتند ، ارائه دهد.شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته بندی می توانید بر روی آن کلیک بفرمایید.

قیمت و هزینه ارسال بار به فیلادلفیا

• بسته بندی تمامی وسایل منزل (اعم از ظروف شکستنی ،کتابخانه ،البسه و…)در منزل شما به صورت استاندارد
• بارگیری برای حمل بار هوایی
• انجام دادن تشریفات گمرکی فریت بار به فیلادلفیا با حضور شما و یا بدون حضور شما عزیزان:در این مورد باید یادآور شویم که برخی از مسافران دوست دارند که خو نیز شخصاً به همراه کارشناس فریت بار جهت انجام امور گمرکی حضور داشته باشند ولی تعدادی از مسافران نیز انچجام تمام امور را بر عهده ی شرکت فریت بار قرار می دهند .شرکت ملل کارگو بنا به درخواست مشتریان خود عمل می نماید وسعی بر ان دارد تا رضایت تمامی مسافران خود را جلب نماید.
• در صورت نیاز بودن ،پالت بندی محموله:پس از آنکه امور گمرکی انجام گرفت جهت پیش گیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله بایست آن را در صورت نیاز پالت بندی کرد . شرکت فریت بار و حمل بار هوایی ملل کارگو این مسئولیت را نیز عهده دار شده است.
ودر پایان گرفتن بارنامه برای ارسال بار به شهر فیلادلفیا:شرکت ملل کارگو در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت گرفتن بارنامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات،ترکیش ایرلاینزو…را برای فریت بار به شهر فیلادلفیا را عهده دار می گردد.

نکته:

مقررات فریت بار به فیلادلفیا تابع قوانین فریت بار به ایالات متحده آمریکا می باشد وهمه قوانین فرودگاه های ایالات متحده آمریکا یکی و برابر هستند.

فرودگاه بین المللی فیلادلفیا وفریت بار به شهر فیلادلفیا

فرودگاه بین المللی این شهر یک فرودگاه همگانی بوده که یک باند فرودگاه آسفالت دارد که طول این باند ۱۵۲۴ متر می باشد کد سازمان یاتا برای این فرودگاه phl وبرای سازمان ایکائوkphl است.در زیر شما می توانید تصویری از این فرودگاه بین المللی را مشاهده بفرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید