ارسال هوایی پیانو , فریت پیانو

ارسال هوایی پیانو , فریت پیانو , شرکت خدمات هوایی ملل کارگو : اغلب پیانوی الکتریک به دو دسته پیانو رومیزی و یا پیانو به همراه میز تقسیم بندی می گردد. که از حداقل وزن ۴۰kg تا وزن ۱۲۰ kg بسته به برند ان ها مانند Yamaha ، korg ، roland و … طبقه بندی می شود . که غالبا فابریک محکمی دارند که نیازی به بسته بندی چوبی ندارد اما برای بالا بردن امنیت آن ها رابرای حمل و نقل روی پالت پک می کنند که ثابت قرار گیرد و لیفتراک جابجا کند و از پرت شدن جلوگیری گردد.

ارسال هوایی پیانو , فریت پیانو

دسته دوم پیانوهای دیواری می باشند که می بایست بعد از بسته بندی اولیه در منزل داخل صندوق چوبی قرار گیرند . وزن پیانوهای دیواری از ۱۴۰ kg تا ۳۲۰ kg مختلف می باشد که بستگی به نوع چوب و ساز داخلی به کار برده شده آن ها دارد . بسته بندی این پیانوها به این شکل است که دور تا دور پیانو با یونولینای مخصوص ۳cm کامل پوشیده می گردد ( به خصوص پشت پیانو ) ؛ ورودی آن ها را با نایلون های حباب دار که کاغذ های مخصوص ضد خش و نم گیر پوشانده می شد که تقریبا یک الی دو ساعت زمان می برد . بعد اندازه دقیق وضعیت آنها گرفته شده و صندوق چوبی محکم که در آن از روبرو باز میشود ساخته میشود.

بیشتر بخوانید در  : هزینه فریت بار

ارسال هوایی پیانو , فریت پیانو

ارسال هوایی پیانو , فریت پیانو

روزی که قرار است بار بارگیری گردد، افراد متخصص جابه جا کنندگان پیانو به محل امده و پیانو را با چرخ و کمربند های مخصوص از پله ها پایین آورده و داخل صندوق چوبی پشت کامیون قرارمی دهند و محموله به فرودگاه امام خمینی (ره ) جهت انجام امور گمرکی حمل می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه ارسال بار هوایی و فریت بار ، می توانید با کارشناسان ما در موسسه خدمات هوایی ملل کارگو تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید